Mouse Trust GXT105X Izza (24618)
- Producator:
- Cod produs:29632
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 130х73х42 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 129 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 6 |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Trust |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 8713439246186 |
| Rezoluţie | 4000 dpi |
Fără întrebări până acum.


