Mouse Trust GXT 101D GAV (22794)
- Producator:
- Cod produs:136063
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 41x130x76 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 145 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 6 |
| Culoare | galben/maro |
| Buton comutator DPI | da |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439227949 |
| Rezoluţie | 4800 dpi |
Fără întrebări până acum.


