Mouse Trust Gaming GXT 165 Celox (23092)
- Producator:
- Cod produs:146799
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 127x83x43 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 158 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 8 |
| Memorie Încorporată | da |
| Butoane programabile | da |
| Reglarea greutății | da |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Cablul împletit | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Trust |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 8713439230925 |
| Rezoluţie | 200 dpi, 10000 dpi |
Fără întrebări până acum.



