Mouse Trust Gaming GXT 108 Rava (22090)
- Producator:
- Cod produs:146794
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 122x88x34 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 111 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 6 |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Cablul împletit | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Trust |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 8713439220902 |
| Rezoluţie | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi, 2000 dpi |
Fără întrebări până acum.


