| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 121x62x38 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 62 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439237337 |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 121x62x38 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 62 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439237337 |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.