Mouse Trust Basi Black (24271)
- Producator:
- Cod produs:105464
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 116x63x38 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 83 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439242713 |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.




