| Lungime cablu | 1.8 m |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 73x45x130 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 124 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 7 |
| Culoare | negru |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162016401 |
| Rezoluţie | 4000 dpi |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 73x45x130 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 124 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 7 |
| Culoare | negru |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162016401 |
| Rezoluţie | 4000 dpi |
Fără întrebări până acum.