| Destinația | pentru laptop |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Tehnologie | fără fir |
| Dimensiuni | 112х58х25 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 66 g |
| Interfaţă | canal radio |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă , pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 4 |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162020903 |
| Rezoluţie | 1600 dpi |
Fără întrebări până acum.


