Mouse Razer DeathAdder Essential White Edition (RZ01-03850200-R3M1)
- Producator:
- Cod produs:128217
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 126x73x43 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 96 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 5 |
| Culoare | alb |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Razer |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 8886419333326 |
| Rezoluţie | 400 dpi, 800 dpi, 3200 dpi, 1600 dpi, 3200 dpi, 6400 dpi |
Fără întrebări până acum.




