| Lungime cablu | 1.5 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 67x103x41 mm |
| Senzor | optic |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru/roșu |
| Producător | Omega |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 67x103x41 mm |
| Senzor | optic |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru/roșu |
| Producător | Omega |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.