Mouse Logitech G203 Lightsync Blue (910-005798)
- Producator:
- Cod produs:41550
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 2.1 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 62x116x38 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 85 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 6 |
| Culoare | albastru |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206089181 |
| Rezoluţie | 8000 dpi |
Fără întrebări până acum.




