Mouse HyperX Pulsefire Core Pink (639P1AA)
- Producator:
- Cod produs:49582
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 119x64x41 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 87 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 7 |
| Culoare | roz , alb |
| Buton comutator DPI | da |
| Garanție | 24 luni |
| Butoane laterale | da |
| Producător | HyperX |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 0196337969865, 196337969865 |
| Rezoluţie | 800 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi, 3200 dpi, 6200 dpi |
Fără întrebări până acum.


