| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Senzor | optic |
| Greutate | 75.8 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 0194850063046 |
| Rezoluţie | 1000 dpi |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Senzor | optic |
| Greutate | 75.8 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 0194850063046 |
| Rezoluţie | 1000 dpi |
Fără întrebări până acum.