| Lungime cablu | 1.35 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 99x65x37 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 71 g |
| Interfaţă | USB |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă , pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 4 |
| Culoare | alb |
| Buton comutator DPI | da |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309122214 |
| Rezoluţie | 1200 dpi |
Fără întrebări până acum.


