Mouse Cougar 700M Evo eSports
- Producator:
- Cod produs:112297
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.75 m |
| Destinația | ergonomică , pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 127x83x38 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 105 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 8 |
| Memorie Încorporată | da |
| Butoane programabile | da |
| Reglarea greutății | da |
| Culoare | alb |
| Cablul împletit | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Cougar |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 4710483770098 |
| Rezoluţie | 16000 dpi |
Fără întrebări până acum.





