| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 130x73x44 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 140 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 9 |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Cablul împletit | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Bloody |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 4711421946384 |
| Rezoluţie | 16000 dpi |
Fără întrebări până acum.


