Mouse Asus ROG Keris Wireless
- Producator:
- Cod produs:126739
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 2 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | fără fir , cu fir |
| Dimensiuni | 118x62x39 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 79 g |
| Interfaţă | bluetooth , USB |
| Numar butoane | 4 |
| Butoane programabile | da |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Cablul împletit | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | Asus |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cod EAN | 4718017812641 |
| Rezoluţie | 16000 dpi |
Fără întrebări până acum.







