| Putere | 4400 W |
| Greutate | 23 kg |
| Debit maxim | 60 m3/h |
| Dimensiunea conductelor | 80/80 mm |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Putere maximă de aspirare | 26 m |
| Garanție | 12 luni |
| Calitatea apei | apa curată |
| Producător | RTRMAX |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.

