| Putere | 2200 W |
| Greutate | 12 kg |
| Debit maxim | 18 m3/h |
| Dimensiunea conductelor | 40/40 mm |
| Adâncimea de submersie | 4 m |
| Capacitate vas hidrofor | 1.1 litri |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Putere maximă de aspirare | 20 m |
| Garanție | 12 luni |
| Calitatea apei | apa curată |
| Producător | RTRMAX |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.




