Motocoasă pe benzină Stiga BC 555 B
- Producator:
- Cod produs:43702
- Available:În stoc300
| Putere | 2.1 hp |
| Altele | bonina cu fir , cuțit , curea |
| Nivel de zgomot | 116 dB |
| Frecvența de rotație | 3100 min-1 |
| Cerc de tăiere | 45 cm, 25.5 cm |
| Greutate | 8.3 kg |
| Tip mâner | în formă de U |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Capacitatea rezervorului | 1 l |
| Tipul instrumentului de tăiere | cuțit , fir |
| Capacitatea motorului | 51.7 cm³ |
| Producător | Stiga |
Fără întrebări până acum.


