Mixer Yamaha MG20XU
- Producator:
- Cod produs:151525
- Available:În stoc300
| Alimentare fantomă | da |
| Material carcasă | metal |
| Montarea in rack | da |
| Dimensiuni | 500х130х444 mm |
| Intrări de linie | 12 x моно (XLR combo), 4x стерео (1/4" Jack + RCA) |
| Greutate | 7.1 kg |
| Tip | analog |
| Gama de frecvente | 20-20000 Hz |
| Iesiri principale | 2 x Stereo Out (2 x XLR + 2 x 1/4" TRS Jack) , 1 x ieșire monitor (1/4" Jack x 2), 4 x Aux Send (1/4" Jack х 4) , 4 x Group Out (1/4" Jack x 4) |
| Interfețe | USB Audio Class 2.0 |
| Culoare | negru |
| Efecte | procesor SPX 24 programe |
| Nr. de canale | 20 |
| Producător | Yamaha |
| Ieșiri digitale | USB Audio Class 2.0 compliant |
| Egalizator | 3 benzi cu medii parametrice (3 benzi pentru canale stereo) |
| Nr. de bus-uri | 1 x stereo , 4 x AUX , 4 x GROUP |
Fără întrebări până acum.


