Microscop Levenhuk Rainbow 2L Plus Moonstone Microscop
- Producator:
- Cod produs:97857
- Available:În stoc300
| Greutatea | 1.84 kg |
| Dimensiuni | 370x190x140 cm |
| Duză | monoculară |
| Oculare | WF16x |
| Unghiul de înclinare al ocularului | 45 ° |
| Diametrul tubului ocularului | 23.2 mm |
| Obiective | 4x , 10 x , 40 xs (arc) |
| Condensor | NA 0.65 |
| Focus | grosier |
| Iluminare | LED |
| Putere de mărire | 640 x |
| Gama de mișcare a scenei | 0-8 pe verticală |
| Producător | Levenhuk |
| Cod EAN | 643824206175 |
| Alimentare | 3 baterii AA , bloc de alimentare |
| Stand | 90x90 mm, cu cleme |
| Diafragmă | disc cu diafragmă |
Fără întrebări până acum.



