| Conectare | cu fir |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență | 13000 Hz |
| Lungimea cablului | 1.7 m |
| Orientare | omnidirecțional |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -38 dB |
| Greutate | 100 g |
| Tip | pentru calculator |
| Dimensiuni (LxH) | 300х100х70 mm |
| Material | plastic |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Construcție | de masa |
| Producător | Defender |
Fără întrebări până acum.

