Memorie Kingston ValueRam 32Gb DDR4-3200MHz (KVR32N22D8/32)
- Producator:
- Cod produs:161529
- Available:În stoc300
| Frecvență | 3200 MHz |
| Capacitatea generală | 32 GB |
| CAS Latency | 22-22-22 |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| Număr module | 1 |
| Destinaţie | pentru desktop-uri |
| Capacitate | PC4-25600 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617305975, 740617305975 |
Fără întrebări până acum.

