Memorie Kingston Fury Impact 32Gb DDR4-3200MHz SODIMM Kit (KF432S20IBK2/32)
- Producator:
- Cod produs:63099
- Available:În stoc300
| Frecvență | 3200 MHz |
| Capacitatea generală | 32 GB |
| CAS Latency | 20-22-22 |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| Număr module | 2 |
| Destinaţie | pentru desktop-uri |
| Gradul de memorie | rang unic |
| Capacitate | PC25600 |
| Backlight | lipsește |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 740617318388 |
Fără întrebări până acum.


