Memorie Kingston Fury Impact 32Gb DDR4-3200MHz SODIMM (KF432S20IB/32)
- Producator:
- Cod produs:95447
- Available:În stoc300
| Frecvență | 3200 MHz |
| Capacitatea generală | 32 GB |
| CAS Latency | 20-22-22 |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| Număr module | 1 |
| Destinaţie | pentru notebook-uri |
| Gradul de memorie | rang dublu |
| Capacitate | PC4-25600 |
| Backlight | lipsește |
| Garanție | 24 luni |
| Radiator de răcire | nu |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617318371, 740617318371 |
Fără întrebări până acum.


