Memorie Kingston Fury Beast 16Gb DDR5-4800MHz (KF548C38BB-16)
- Producator:
- Cod produs:74947
- Available:În stoc300
| Frecvență | 4800 MHz |
| Capacitatea generală | 16 GB |
| CAS Latency | 38-38-38 |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.1 V |
| Tip | DDR5 |
| Număr module | 1 |
| Destinaţie | pentru desktop-uri |
| Capacitate | PC38400 |
| Backlight | lipsește |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617324389, 740617324389 |
Fără întrebări până acum.



