Memorie Kingston 16Gb DDR4-3200MHz (KTD-PE432E/16G)
- Producator:
- Cod produs:40704
- Available:În stoc300
| Frecvență | 3200 MHz |
| Capacitatea generală | 16 GB |
| CAS Latency | 22 |
| Paritate (ECC) | ECC |
| Tensiunea de operare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| Număr module | 1 |
| Destinaţie | pentru servere |
| Gradul de memorie | rang dublu |
| Capacitate | PC25600 |
| Backlight | lipsește |
| Garanție | 24 luni |
| Radiator de răcire | nu |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617326741 |
Fără întrebări până acum.

