| Dimensiuni | 385x150x130 mm |
| Mașini incluse | 1 |
| Greutate | 0.46 kg |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
| Tip | utilaje agricole , tractor , remorcă |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Producător | Tigres |
| Cod EAN | 4820159393480 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Dimensiuni | 385x150x130 mm |
| Mașini incluse | 1 |
| Greutate | 0.46 kg |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
| Tip | utilaje agricole , tractor , remorcă |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Producător | Tigres |
| Cod EAN | 4820159393480 |
Fără întrebări până acum.