Maşina de tuns gazonul electrică ProCraft NM1800
- Producator:
- Cod produs:67530
- Available:În stoc300
| Tipul deplasării | manual |
| Turatia in gol | 3500 min‾¹ |
| Lățimea tăierii | 36 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
| Puterea electric | 1800 W |
| Trepte reglare | 3 |
| Producător | ProCraft |
Fără întrebări până acum.

