Mașina de tuns gard viu cu acumulator Total Tools THTLI20018
- Producator:
- Cod produs:15854
- Available:În stoc300
| Greutate | 2.5 kg |
| Grosime de tăiere | 18 mm |
| Tip | motouneltei |
| Lungimea lamei | 45 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Setul de livrare | fără baterie și încarcator |
| Frecvența tăietorului | 1400 1/min |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
Fără întrebări până acum.

