Maşină de spălat vase încorporabilă Teka DFI 76960
- Producator:
- Cod produs:45377
- Available:În stoc300
| Clasa energetica | A |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Display | da |
| Lățimea | 45 cm |
| Greutate | 28.5 kg |
| Numar programe | 7 |
| Capacitate de spalare | 10 seturi |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Tip | îngustă |
| Adâncime | 55 cm |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr temperaturi | 5 |
| Număr coșuri | 2 |
| Incarcare la jumatate | da |
| Consum de apă | 9.5 litri |
| Start întârziat | da |
| Consum de energie | 0.73 kW*h/ciclu |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |
| Înălţimea | 81.8 cm |
Fără întrebări până acum.


