Mașină de înșurubat Ingco CIDLI1232
- Producator:
- Cod produs:145112
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător |
| Turatia in gol | 22500 min-1 |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Suitcase | da |
| Garanție | 12 luni |
| Numărul de viteze | 2 |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Producător | Ingco |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Cod EAN | 6925582142020 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Alimentare | acumulator |
| Revers | da |
Fără întrebări până acum.

