Mașină de înșurubat Daewoo DACD1200V
- Producator:
- Cod produs:144076
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Set | acumulator , încărcător |
| Moment de strângere maxim | 28 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Timp de incarcare | 3 ore |
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Numărul de viteze | 1 |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Producător | Daewoo |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Cod EAN | 7799034120831 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Alimentare | acumulator |
Fără întrebări până acum.

