Mașină de găurit cu coloană Einhell TC-BD 630
- Producator:
- Cod produs:169140
- Available:În stoc300
| Putere | 630 W |
| Număr de viteze | 12 |
| Diametrul găurii în oțel | 16 mm |
| Dimensiuni | 850x230x350 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 16 mm |
| Cursa de găurire | 60 mm |
| Greutate | 32.5 kg |
| Turația în gol min. | 250 min-1 |
| Turația în gol max | 2450 min-1 |
| Tip | de banc |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Deschiderea mandrinei | 16 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825633535 |
Fără întrebări până acum.


