Maşina de frezat DeWalt DWE625-QS
- Producator:
- Cod produs:79399
- Available:În stoc300
| Putere | 2300 W |
| Pornire lină | da |
| Lumină | da |
| Greutate | 5.1 kg |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 9000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 22000 rot/min |
| Diametrul cartușului | 50 mm |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Controlul vitezei | da |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |
| Dimensiunea niplului | 6-12.7 mm |
Fără întrebări până acum.


