Mașina de amestecat RTRMAX RTM396
- Producator:
- Cod produs:65942
- Available:În stoc300
| Putere | 1800 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 400 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Turația în gol (de mare viteză) | 700 rpm |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 140 mm |
| Tip | mixer |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | RTRMAX |
| Alimentare | priza |
Fără întrebări până acum.



