Masă pentru gaming GameMax D140-Carbon
- Producator:
- Cod produs:78438
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 140x75x60 cm |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru |
| Сuloare fațadă | negru |
| Inălțime | 75 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 140 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | carbon |
| Pentru gaming | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6951858786513 |
Fără întrebări până acum.


