Masă pentru bucătărie Magnusplus DT A11 Ivory
- Producator:
- Cod produs:38919
- Available:În stoc300
| Forma | ovală |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | ivory |
| Inălțime | 77 cm |
| Extensibil | da |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 100x80 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 130x80 cm |
| Numărul de locuri | 2 , 4 |
| Material blat | sticlă , lemn |
| Culoare blat | ivory |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
Fără întrebări până acum.


