Masă pentru bucătărie Evelin HV 24 V White
- Producator:
- Cod produs:175209
- Available:În stoc300
| Forma | ovală |
| Material carcasă | stejar malaysian |
| Culoare carcasă | alb |
| Inălțime | 74 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 150x90 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Numărul de locuri | 6 |
| Material blat | furnir |
| Culoare blat | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Evelin |
| Cod EAN | 2008957593031 |
Fără întrebări până acum.

