Masă Magnusplus CT058 Alba
- Producator:
- Cod produs:197206
- Available:În stoc300
| Forma | rotundă |
| Material carcasă | metal |
| Inălțime | 72 cm |
| Lungime | 77 cm |
| Lăţime | 77 cm |
| Material blat | plastic |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
Fără întrebări până acum.

