Masa de birou Yasen Cosine Stejar Sonoma
- Producator:
- Cod produs:103612
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 141x182x89 cm |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Inălțime | 182 cm |
| Adâncime | 89 cm |
| Lăţime | 141 cm |
| Locație | de colț |
| Material blat | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009884996315 |
Fără întrebări până acum.


