Masa de birou Polini Kids Aviv 1455 Gri/Gri-alb
- Producator:
- Cod produs:18987
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 140x136.3x61.8 cm |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru/gri |
| Cu sertare | da |
| Număr sertare | 3 |
| Inălțime | 136.3 cm |
| Adâncime | 61.8 cm |
| Lăţime | 140 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | PAL |
| Cu rafturi | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polini Kids |
Fără întrebări până acum.

