Masa de birou Неман Сканди МН-036-24 Дуб Вотан/Белый
- Producator:
- Cod produs:105961
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 90x79x40 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Număr sertare | 1 |
| Сuloare fațadă | stejar votan |
| Inălțime | 79 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | LPAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009884993055 |
Fără întrebări până acum.

