Masa de birou ML-Mobila ML-9 Stânga Stejar Auriu
- Producator:
- Cod produs:8110
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 120x85.6x57.3 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar auriu |
| Сuloare fațadă | stejar auriu |
| Inălțime | 85.6 cm |
| Adâncime | 57.3 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
Fără întrebări până acum.


