Masa de birou Halmar B-18
- Producator:
- Cod produs:164856
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | gri |
| Inălțime | 75 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | sticlă |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
Fără întrebări până acum.


