Masa de birou Ambianta Star Cremona
- Producator:
- Cod produs:155091
- Available:În stoc300
| Număr de dulapuri | 1 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | cremă |
| Cu sertare | da |
| Număr sertare | 1 |
| Inălțime | 76 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | PAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115001253 |
Fără întrebări până acum.


