Masa de birou Accord Paco PC2 Stegar Artizan/Alb
- Producator:
- Cod produs:80060
- Available:În stoc300
| Dimensiuni (LxÎxA) | 145x111.6x51.6 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb/antracit |
| Inălțime | 111.6 cm |
| Adâncime | 51.6 cm |
| Lăţime | 145 cm |
| Locație | linear |
| Material blat | LPAL |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Accord |
| Cod EAN | 2280391645013 |
Fără întrebări până acum.


