Lustră Zumaline Sergio P0528-01F-F4AC
- Producator:
- Cod produs:115868
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 150 mm |
| Culoare carcasă | crom |
| Tip dulie | E14 |
| Inălțime | 1500 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.

