Lustră Zumaline Rock P0488-03K-SEAC
- Producator:
- Cod produs:115873
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru , auriu |
| Lungimea | 750 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Inălțime | 1380 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 28 W |
| Lăţime | 150 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.


